DO POZORNOSTI


Výzvy na uvedenie nového alebo inovovaného produktu na trh, realizovanie inovácie produkčného procesu
MH SR pripravuje ďalšiu výzvu pre MSP na obstaranie výrobných zariadení, zariadení na poskytovanie služieb alebo softvéru.
Cielená revízia spotrebiteľského práva EÚ - zapojte sa

VYHĽADÁVANIE

30.11.2016- Súťaž o najlepší podnikateľský nápad Nápad si TY! a kvíz Mladý europodnikateľ- dokáž, že o podnikaní niečo vieš!

RPIC Prešov pripravilo pre študentov študujúcich na stredných a vysokých školách Východného Slovenska súťaž o najlepší podnikateľský nápad Nápad si TY! a kvíz Mladý europodnikateľ – dokáž, že o podnikaní niečo vieš. Študenti môžu získať ceny v hodnote 50-400 eur v celkovej sume 2300 eur.

Súťaž aj kvíz sú súčasťou projektu Aj tvoj nápad môže posunúť Európu!. Jeho cieľom je zvýšenie povedomia študentov a učiteľov stredných a vysokých škôl o podnikaní, inováciách, výskume a vývoji a inšpirovať tak študentov, aby aktívne ovplyvnili svoju budúcnosť. Okrem možnosti zapojiť sa do súťaže a kvízu, na web stránke projektu nájdu študenti aj učitelia materiály s tematikou podnikania, inovácií, výskumu a vývoja spracované formou prístupnou pre študentov, ktoré majú inšpirovať študentov k podnikateľskej dráhe. Zároveň sú na stránke zverejnené príbehy úspešných podnikateľov z Východného Slovenska a študentov úspešných v súťažiach.

Súťažiť môžete na www.napadsity.rpicpo.sk do 30.11.2016.

Súťaž sa realizuje s finančnou podporou Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR v rámci predsedníctva SR v Rade EÚ prostredníctvom dotačného programu v oblasti medzinárodných vzťahov a zahraničnej politiky. Za obsah tohto dokumentu je výlučne zodpovedné Regionálne poradenské a informačné centrum Prešov.

 
  3.11.2016 | Autor: RPIC Prešov | Aktuálne | zobrazené: 1065 krát | Zdieľajte na facebooku

PROJEKTY