DO POZORNOSTI


Verejná konzultácia Európskej komisie zameraná na tému zdaňovania digitálnej ekonomiky
Nové výzvy na predkladanie žiadosti o poskytnutie nenávratného finančného príspevku pre mikro, malé, stredné a veľké firmy.
Vytvárajte lokálne – škálujte globálne

VYHĽADÁVANIE

Ponuky na obchodnú spoluprácu január 2017

Kontakty na zahraničné firmy, ktoré zverejnili svoje požiadavky na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné miesto Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network.

Ruská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou kovových výrobkov má záujem zastupovať výrobcov širokého sortimentu nástrojov pre obrábanie kovov a vybavenia pre opracovanie kovov.

Holandská spoločnosť s novým konceptom želatínových cukríkov z hroznového extraktu hľadá výrobcu, ktorý by ich vyrábal podľa ich receptúry. Záujem majú o spoluprácu s výrobcami, ktorí im dokážu dodávať menšie množstvá (50-400kg), pričom predpokladajú ich zvyšovanie do budúcnosti.

Britská spoločnosť hľadá subododávateľa, ktorý by pre nich vyrábal automatické a elektrohydraulické blokovacie systémy dopravných prostriedkov. Spoločnosť vytvára, vyrába, dodáva a inštaluje blokovacie systémov pre dopravu napr. automatické brány pre autá, elektrohydraulické uzávery ciest, pätníky a rampy. Majú záujem nájsť partnerov pre subdodávky, čiastočné zmontovanie a práce s vysokokvalitnými materiálmi napr. mäkká oceľ pri dodržiavaní európskych štandardov.

 
  16.1.2017 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 451 krát | Zdieľajte na facebooku