DO POZORNOSTI


Výzvy na uvedenie nového alebo inovovaného produktu na trh, realizovanie inovácie produkčného procesu
MH SR pripravuje ďalšiu výzvu pre MSP na obstaranie výrobných zariadení, zariadení na poskytovanie služieb alebo softvéru.
Cielená revízia spotrebiteľského práva EÚ - zapojte sa

VYHĽADÁVANIE

20.4.2017: Brain&Breakfast - s Jakubom Pokom o dobrej pamäti a jej trénovaní

Začnite deň raňajkami, inšpirujte sa zaujímavým rečníkom a rozvíjajte svoju sieť kontaktov – skvelý a inšpiratívny štart do pracovného dňa.

Dátum: 20.4.2017 o 8:30 hod. (trvanie do cca. 10:00 hod.)
Kde: zasadačka RPIC Prešov, Raymanova 9, 080 01 Prešov
Téma: Dobrá pamäť = základ úspechu
Rečník: Jakub Pok - lektor a zakladateľ Školy pamäti sa trénovaním pamäte zaoberá vyše 20 rokov. Dokáže si zapamätať 52 kanastových kariet v presnom poradí za menej ako 2 minúty a 25 telefónnych čísel do 5 minút. Vyše 7 rokov svoje vedomosti odovzdáva firmám. Dozviete sa, ako efektívne trénovať pamäť, čo aktívne využijete vo svojich firmách.

Rezervujte si svoje miesto TU.

Brain&Breakfast sa koná každý mesiac ako streamline prenos z pražského Impact Hubu, vždy so zaručene zaujímavým rečníkom, ktorému budete môcť klásť otázky pomocou aplikácie sli.do. Jeho cieľom je navzájom sa inšpirovať, rozšíriť obzory, predstaviť si veci z rôznych perspektív, nakuknúť za ich hranice a predstaviť si odvetvia a myšlienky, ktoré by sa k nám inak nedostali. Chceme spájať a spoznávať ľudí so silným príbehom. Príďte k nám, RPIC Prešov - Enterprise Europe Network je prvým partnerom na Slovensku.

 
  6.3.2017 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 785 krát | Zdieľajte na facebooku