Obchodné spolupráce I január 2020

BRES20200127001: Španielska vedúca spoločnosť hľadá dohodu o distribučných službách pre dodávateľský reťazec liehovín, likérov a whisky hlavných popredných značiek. Spoločnosť súčasnosti distribuuje liehoviny, likéry a whisky na celom španielskom území a hľadá nového dôveryhodného medzinárodného dodávateľa, predovšetkým z EÚ, ale aj mimo, ktorý má záujem vyvážať do Španielska na základe distribučnej dohody. 

BRES20200116001: Španielsky start-up, sa špecializuje na IoT technológie pre vodohospodársky sektor, hľadá poskytovateľov IoT senzorov. Spoločnosť hľadá tri druhy Narrowband-IoT (NB-IoT) senzorov, s cieľom integrovať ich do svojej technológie pre IoT meranie vody. Spoločnosť hľadá výrobné dohody. 

BRPL20200116001: Poľská spoločnosť, ktorá je autorizovaným distribútorom tovarov v oblasti: priemyselnej chémie, priemyselnej technológie, antikoróznej ochrany a vetrania tiež klimatizácii domácich a zahraničných výrobcov, ponúka svoje služby na poľskom trhu. Cieľom spoločnosti je ďalšie rozširovanie a zavádzanie nových produktov a služieb z chemického a strojárskeho priemyslu. Tento distribútor má záujem o vysoko kvalitné a inovatívne produkty alebo technické riešenia, ktoré sú už na trhu.  Produkty by mali mať potrebné technické dokumenty, odporúčania a certifikáty. 

BRUK20200122001: Dizajnér produktov so sídlom vo Veľkej Británii a Francúzsku sa snaží o strategické partnerstvo s výrobcom na prototypovanie a výrobu svojej novej rady karáf a nádob na kávu a iné horúce nápoje. Vyžaduje sa spoločný podnika alebo dohoda o výrobe. Britská spoločnosť hľadá výrobcov/odborníkov s kapacitou formovať plasty do rôznych formátov a komponentov.  Pre tento konkrétny sortiment nádob na horúce nápoje vyžadujú partnera, ktorý môže tiež vyrábať sklenené nádoby so zrkadlovým povlakom. 

BRRO20200113001: Rumunský výrobca vnútorných žalúzií/roliet hľadá suroviny pre svoje tieniace systémy a má záujem o spoluprácu s európskymi partnermi v rámci dodávateľskej dohody Rumunský MSP má záujem o následujúce suroviny pre vnútorné rolety na základe dodávateľskej dohody: lamely pre žalúzie, lamely pre vertikálne žalúzie, polyesterové tkaniny (pre rolety a zatemňovacie rolety), tkaniny pre rímske odtiene (bavlna, ľan, polyester, zamat). 

BRES20191213001Španielsky výrobca opotrebovaných dielov pre zemné stroje (stavebníctvo, baníctvo, vŕtanie a poľnohospodárstvo) hľadá zlievárenské/kováčske spoločnosti v Európe, predovšetkým v EÚ, na výrobu svojich výrobkov podľa svojich štandardov kvality vždy so zameraním na optimalizáciu je výkonu. Spoločnosť hľadá dohody o outsourcingu. Partner musí mať rozsiahle skúsenosti s výrobou opotrebovaných častí pre pozemné zariadenia. Je to povinné, pretože tento druh súčiastok vyžaduje špeciálne zliatiny a tepelné spracovanie. 

V prípade, že Vás niektorá z ponúk zaujala napíšte nám na een@rpicpo.sk, do predmetu uveďte číslo ponuky.
 
  4.2.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 164 krát | Zdieľajte na facebooku