Obchodné spolupráce II január 2020

BRES20190627001: Španielska spoločnosť vyvíja ľahké, prenosné, skladacie a ľahko použiteľné modulárne systémy na výrobu slnečnej energie pre obytné, obchodné a malé podnikateľské prostredie. Skladá sa z radu modulov, z ktorých každý obsahuje samonosnú štruktúru, ktorá obsahuje 2-osové solárne sledovanie a polopružné fotovoltaické (PV) panely a kompaktnú krabicu obsahujúcu menič a batériu. Spoločnosť hľadá výrobcov vysoko účinných solárnych článkov na základe výrobnej dohody. 

BRUK20191216001: Britská spoločnosť vyvinula platformu, ktorá ponúka členom mužské wellness produkty, prostredníctvom siete lekárnikov a doktorov (praktických lekárov, lekárov primárnej starostlivosti, atď.). Medzi ponúkanými výrobkami bude produkt na podporu rastu vlasov na báze minoxidilovej peny alebo kvapaliny. Spoločnosť hľadá dodávateľov produktu s cieľom uzavrieť výrobné dohody.  Spoločnosť by už mala ponúkať produkty na ošetrenie vypadávania vlasov na báze minoxidilovej peny alebo tekutiny a byť pripravený na vývoz. 

BRPT20200103001: Podnikateľ má v úmysle spustiť platformu elektronického obchodu pre maloobchodný trh, online trh s jedným kontaktným miestom. Hľadá partnerov, aby podporili počiatočný vývoj a uvedenie na trh, ako aj prípadnú expanziu do ďalších európskych krajín. Vyžaduje sa dohoda o outsourcingu.  Potenciálny partner musí mať silnú výskumnú základňu a kompetencie v programe Microsoft Excel a pokiaľ možno SQL alebo súvisiacej technológii. Potrebujú tiež pohodlnú prácu v angličtine. 

BRHR20200116001: Chorvátska spoločnosť vyrába domáce ovocné destiláty a likéry, tradičnou destilačnou metódou s úplne prírodnými prísadami a bez priemyselného alkoholu a prísad. Výrobky sa môžu podávať v miestnych pohostinstvách alebo predávať v obchodoch, vďaka svojmu kreatívnemu dizajnu sú vhodné ako darček. Spoločnosť hľadá výrobcov sklenených a keramických obalov, ako aj plechoviek, pre svoje výrobky v spolupráci realizovanej na základe dohody s dodávateľom. 

BRSE20191125001: Švédsky startup, na juhu Štokholmu, navrhol jedinečný ošetrovateľský vrch/nádrž na dojčenie pre dojčiace ženy. Dizajn je inovatívny a úplne unikátny, vďaka diskrétnemu riešeniu dojčenia bez ramienok. Spoločnosť v súčasnosti predáva ošetrovateľský top prostredníctvom e-shopu, a teraz hľadá dodávateľov, aby uzavreli výrobnú dohodu na patentky s priemerom 7 mm vo farbách šedobiela a čierna. 

BRFR20191204001: Francúzsky obchodný zástupca predáva zdravotnícke predmety pre bezpečnosť a pohodlie pacientov a opatrovateľov do domovov dôchodcov, pobytových zariadení pre závislých starších ľudí, a liečebných domov, hľadá nové produkty pre predaj v regióne juhozápadného Francúzska. Obchodný zástupca hľadá len dohodu o obchodnom zastúpení.

V prípade, že Vás niektorá z ponúk zaujala napíšte nám na een@rpicpo.sk, do predmetu uveďte číslo ponuky.

 
  4.2.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 113 krát | Zdieľajte na facebooku