Obchodná a technologická spolupráca so spoločnosťami z Číny

Prinášame vám niekoľko zaujímavých ponúk na obchodnú a technologickú spoluprácu so spoločnosťami z Číny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na een@rpicpo.sk.

1. Obchodná spolupráca:Čínska spoločnosť zaoberajúca sa výskumom, výrobou a predajom PVC prísad hľadá zákazníkov alebo distribútorov polyvinylchloridových prísad v Európe. Spoločnosť je najväčším predajcom akrylových modifikátorov húževnatosti a spracovateľských prostriedkov v Číne . Ich výrobky sú široko používané v produktoch, ako sú PVC okenné a dverové profily , rúrky, tvarovky , plechy , penové rúrky a penové fólie , drevo - plastové zložené filmy. Hlavnými produktmi spoločnosti sú: akrylové modifikátory húževnatosti , akrylové pomocné spracovateľské látky , modifikátory rázovej MBS živice, stredné a ultra - vysoké mw ( molekulová hmotnosť ) akrylové pomôcky , modifikátor húževnatosti CPE, metyl cínu, mazivá polyvinylchloridu ( PVC ) a deoxidovaný sójový olej .

2. Obchodná spolupráca:Čínska spoločnosť hľadá európskych dodávateľov poľnohospodárskych hnojív, pesticídov a konzervantov hrozna a zeleniny do provincie ShanDong, prípadne celej Číny. Produkty by mali byť kvalitné, vyrobené použitím inovatívnych chemických technológií.  

3. Obchodná spolupráca:High-end výrobca autosúčiastiek a doplnkov hľadá partnerov na spoluprácu, prevažne autosalóny a predajcov luxusných áut a áut vyššej triedy. Spoločnosť dizajnuje, vyrába a predáva tri rôzne série rohožiek do automobilov vrátane rohožiek na mieru. POD (EEN) Ref No. :BOCN20160614001

4. Obchodná spolupráca:Čínska spoločnosť hľadá európskeho dodávateľa krmiva a hračiek pre domáce zvieratáSpoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitného krmiva a hračiek. Má viac ako 10 rokov skúseností v tejto oblasti, vyváža svoje výrobky do Ázie aj Európy, má dobrý trhový podiel na čínskom domácom trhu. Spoločnosť má záujem o všetky druhy krmiva, suché, polosuché aj tekuté, taktiež hračky a kusadlá na zubnú hygienu.  Materiál by mal byť šetrný k životnému prostrediu a kvalita by mala byť odolná voči hryzeniu. Hračky by mali byť vyrobené z lufy, sisalu alebo bavlny. 

5. Technologická spolupráca:Čínska spoločnosť zaoberajúca sa meracou technikou v oblasti životného prostredia hľadá partnera na spoluprácu vo výskume a vývoji meracieho a testovacieho prístroja a monitorovacieho systému pre " ultra nízke emisie" a "stopové prvky "  s vysokým rozlíšením a spoľahlivosťou. Plánovaná spolupráca sa uskutoční formou joint venture. 

 
  4.8.2016 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Technologická spo... | zobrazené: 889 krát | Zdieľajte na facebooku