Ponuky na obchodnú spoluprácu január 2017

Kontakty na zahraničné firmy, ktoré zverejnili svoje požiadavky na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné miesto Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network.

Ruská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou kovových výrobkov má záujem zastupovať výrobcov širokého sortimentu nástrojov pre obrábanie kovov a vybavenia pre opracovanie kovov.

Holandská spoločnosť s novým konceptom želatínových cukríkov z hroznového extraktu hľadá výrobcu, ktorý by ich vyrábal podľa ich receptúry. Záujem majú o spoluprácu s výrobcami, ktorí im dokážu dodávať menšie množstvá (50-400kg), pričom predpokladajú ich zvyšovanie do budúcnosti.

Britská spoločnosť hľadá subododávateľa, ktorý by pre nich vyrábal automatické a elektrohydraulické blokovacie systémy dopravných prostriedkov. Spoločnosť vytvára, vyrába, dodáva a inštaluje blokovacie systémov pre dopravu napr. automatické brány pre autá, elektrohydraulické uzávery ciest, pätníky a rampy. Majú záujem nájsť partnerov pre subdodávky, čiastočné zmontovanie a práce s vysokokvalitnými materiálmi napr. mäkká oceľ pri dodržiavaní európskych štandardov.

 
  16.1.2017 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 762 krát | Zdieľajte na facebooku