Ponuky na obchodnú spoluprácu február 2017

Kontakty na zahraničné firmy, ktoré zverejnili svoje požiadavky na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné miesto Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network.

BRRU20170124003
Ruská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou detského nábytku hľadá dodávateľov nábytkového kovania. Spoločnosť hľadá výrobcov, ktorí by dodávali oceľové zdvíhacie mechanizmy, oceľové upevňovacie zariadenia, plastové zátky, závesy a kovové podpery políc. 

BRUK20170105001
Firma z Veľkej Británie, ktorá sa zaoberá elektrickými motocyklami hľadá výrobky na distribúciu ako sú elektrické motory, regulátory, monitory a batérie pre elektrické motocykle a všeobecných častí pre skladanie elektrických vozidiel.

BRRU20170201002
Ruský výrobca plastových obalov hľadá dodávateľov vysokohustotného (153, 158) a nízkohustotného polyetylénu. Produkcia musí mať vyhlásenie a certifikáciu zhody.

BRRU20170201003
Ruská spoločnosť špecializovaná na šitie a dizajn pánskeho oblečenia hľadá firmy, ktoré by im šili odevy podľa jednotlivých strihov od spoločnosti ako aj firmy, ktoré chcú dostať svoje výrobky na ruský trh. .

BRFI20170223001
Fínska konštrukčná firma hľadá dodávateľa guľových ventilov, pneumatických pohonov a koncových spínačov. Taktiež majú záujem nájsť subdodávateľa kovového sústruženia.

BRSE20170302001
Švédska spoločnosť pôsobiaca v oblasti nutričného poradenstva hľadá dodávateľa bylín (Populus balsamifera, Tanacetum parthenium, Thymus vulgaris, Verbascum thapsus, Astragalus membranaceus, Valeriana officinalis, Angelica sinensis, Boswellia serrata, Curcuma longa) pre výrobu bylinných doplnkov v podobe tinktúry alebo kapsúl. Hľadajú výrobcu v Európe, ktorý dokáže zabezpečiť vybrané byliny a vyrábať produkty podľa dohodnutého receptu spoločnosti.

BRRU20170206001
Ruská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu kancelárskeho a bytového nábytku hľadá výrobcu nábytkového kovania a interiérových doplnkov (rozkladacích stolov, postelí, skriniek). Európske spoločnosti musia mať certifikát kvality a taktiež produkty musia byť sprevádzané podrobnou anotáciou v ruštine.

 
  3.3.2017 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 906 krát | Zdieľajte na facebooku