Ponuky na obchodnú spoluprácu marec 2017

Kontakty na zahraničné firmy, ktoré zverejnili svoje požiadavky na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá niektorý z nižšie uvedených produktov  vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.

Poľský importér hľadá výrobcov bavlnených, polyesterových a nylonových vlákien.

Nemecký dodávateľ pre automobilový priemysel hľadá firmy z oblasti opracovania kovov pre subdodávky. Od potenciálnych partnerov sa očakáva tvarovanie, sústruženie, frézovanie, zváranie za účelom výroby dielov podľa dokumentácie. Pôjde o dodávku 1-5 ks z jedného výrobku, nie o sériovú výrobu.

Spoločnosť z Veľkej Británie hľadá dodávateľa drevených peliet s priemerom 6mm, dĺžkou 2,5cm, vlhkosťou do 10%, balených v 3kg resp. 10kg krabiciach/vreciach. Viac info po kliknutí nižšie.

Nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja web aplikácií, IT infraštruktúry a goinformatiky hľadá partnerov pre outsorsovanie programovania web aplikácií v oblasti geodát a digitálnych máp.

Dánska spoločnosť hľadá výrobcu záhradného náradia - hrable, hrabličky, rýle, motyčky a pod. Požadovaná je kombinácia materiálov - drevo a nerez. Pre začiatok bude požiadavka na cca. 500ks, neskôr sa bude zvyšovať.
 
Ruská spoločnosť špecializovaná na šitie a dizajn pánskeho oblečenia hľadá firmy, ktoré by im šili odevy podľa jednotlivých strihov od spoločnosti ako aj firmy, ktoré chcú dostať svoje výrobky na ruský trh.

Ruská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu kancelárskeho a bytového nábytku hľadá výrobcu nábytkového kovania (zdvíhacie mechanizmy, podpery pod police, posuvné mechanizmy pre zásuvky a pod.) pre cca. 1000 ks nábytku mesačne a interiérových doplnkov (rozkladacích stolov, postelí, skriniek). Európske spoločnosti musia mať certifikát kvality a taktiež produkty musia byť sprevádzané podrobnou anotáciou v ruštine.
 
 
  28.3.2017 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 1706 krát | Zdieľajte na facebooku