Francúzska spoločnosť hľadá vhodné flexibilné vodeodolné materiály pre outdoorové športové vybavenie

Veľká francúzska spoločnosť špecializujúca sa na outdoorové športové vybavenie hľadá vhodné flexibilné vode odolné materiály použiteľné pre ich oblasť s cieľom znížiť vplyv ich produktov na životné prostredie. Spoločnosť má záujem nielen o textílie, ale aj o filmy, membrány a akékoľvek iné jemné materiály vhodné pre vodeodolné aplikácie. Očakávaná produktová úroveň technickej pripravenosti je min. mať laboratórny dôkaz koncepcie, príp. produkt mohol byť nedávno uvedený na trh. Spoločnosť má záujem o dohodu o licencii alebo o technologickú spoluprácu. 

Hľadaný partner by mal mať skúsenosti s vodeodolnými materiálmi, s alternatívnymi zdrojmi, inovatívnym procesom a funkcionalizáciou. Spoločnosť hľadá akademické alebo start-up projekty s validovaným dôkazom koncepcie v laboratóriu. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné miesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y  vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  9.5.2018 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Technologická spo... | zobrazené: 571 krát | Zdieľajte na facebooku