Španielsky priemyselný inžinier hľadá partnerov ponúkajúcich riešenia energetickej efektívnosti cez dohodu o obchodnej agentúre

Španielsky priemyselný inžinier so sídlom v Barcelone hľadá inovatívne riešenia v oblasti energetickej účinnosti. Riešenia môžu byť uplatniteľné pre výrobcov energie, distribútorov energie alebo priemyselných spotrebiteľov energie. Hľadá spoluprácu cez dohodu o obchodnej agentúre s partnermi, ktorí ponúkajú produkty energetickej účinnosti. 

Technická požiadavka
Hľadá produkt s jasnou výhodou pri šetrení energiou a jasnou hodnotou, ktorá je pre priemyselného generálneho riaditeľa ľahko zrozumiteľná a s osvedčenými referenciami mimo Španielska. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  22.5.2018 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | B Ťažba a dobývanie | zobrazené: 461 krát | Zdieľajte na facebooku