Polynézska spoločnosť špecializujúca sa na zber a prepravu nebezpečného odpadu, hľadá partnerov poskytujúcich materiály, zariadenia a riešenia úpravy v Európe

Spoločnosť so sídlom na Tahiti sa špecializuje na zhodnocovanie odpadu, recykláciu priemyselného odpadu a ochranu životného prostredia. Spoločnosť hľadá partnerov a dodávateľov, špecialistov na zariadenia a riešenia na úpravu priemyselných strát. Spoločnosť uprednostňuje druh spolupráce založenú na "dohode o službách" a "dohode o outsourcingu". Zameriava sa na európske krajiny. 

Technická požiadavka
Spoločnosť neustále rozširuje spektrum expertíz a aplikácií pre priemyselné odpady. Polynézska spoločnosť spolupracuje s partnerom vo Francúzsku a má aj obchodné zmluvy s inými spoločnosťami z Nového Zélandu. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  31.5.2018 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 141 krát | Zdieľajte na facebooku