Belgická spoločnosť má záujem o nepredajné, sekundárne výrobky z uhlíkovej ocele a bieleho plechu

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Belgicku hľadá dlhodobých partnerov, ktorí môžu poskytnúť druhý, tretí, štvrtý výber/nepredajných/po valcovaní výrobkov z uhlíkovej ocele, bielej ocele a drôtu na použitie ako surovinu pre ich nepredajné oceľové konečné produkty. Hľadajú partnerstvo s oceliarňami alebo akcionármi. Ak sú možné len krátkodobé dohody, tak sa to vezme do úvahy. 

Technická požiadavka
Belgická spoločnosť hľadá uhlíkovú oceľ bez prvého, druhého, tretieho a štvrtého výberu (HR, CR, HDG, pgpal pásy, cievky, rozdeľovacie cievky), plechy, TFS a dlhé výrobky (tyče, trubice) a drôty. 
Nehľadá hliník, ani nehrdzavejúcu oceľ, ani šrot. 
Akceptuje akýkoľvek objem, akúkoľvek chybu. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  31.5.2018 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 139 krát | Zdieľajte na facebooku