Grécka IT spoločnosť hľadá wi-fi produkty alebo služby s konkurenčnými výhodami na ich zastupovanie na gréckom trhu

Malá grécka IT spoločnosť má záujem vstúpiť na komerčný trh krajiny s Wi-fi produktmi alebo službami. Mali by mať konkurenčné výhody. Spoločnosť je otvorená preskúmaniu návrhov zo zahraničia pre rôzne typy produktov alebo služieb, pokiaľ budú mať vysoké vyhliadky na trhu, prijatie zákazníkov a rozšírenie potrieb klienta. Požadované partnerstvo je dohoda o distribučných službách. 

Technická požiadavka
Grécka spoločnosť chce mať možnosť kontrolovať Wi-Fi produkty alebo služby, ktoré budú pokrývať súčasné alebo budúce potreby zákazníkov. Zároveň by mali byť ponúkané produkty alebo služby jednoduché pri inštalácii a prevádzke. Návrhy pre grécku spoločnosť by mohli zahŕňať niekoľko produktov alebo služieb, pokiaľ by tieto mali jasnú konkurenčnú výhodu na trhu. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  1.6.2018 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 150 krát | Zdieľajte na facebooku