Hľadá sa technický partner na výrobu inteligentných radiátorových ventilov

Spoločnosť so sídlom v Bruseli, ktorá pôsobí od roku 2015, vyvíja inteligentné programovateľné radiátorové ventily, hľadá technického partnera na zlepšenie objemu výroby. Hľadaný partner je spoločnosť so skúsenosťami vo výrobe elektronických dosiek s plošnými spojmi (PCB) ako výrobca pôvodného zariadenia (OEM). Spoločnosť by chcela rozvíjať spoluprácu na základe dohody o výrobe alebo dohody o technickej spolupráci. 

Technická požiadavka
Elektronický komponent pozostáva zo štvorvrstvovej obojstrannej dosky s piatimi plastovými časťami, ktoré sa majú montovať. Očakávaný ročný objem je niekoľko tisíc komponentov v prvom roku až niekoľko desiatok tisíc v nasledujúcich rokoch. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  1.6.2018 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Technologická spo... | zobrazené: 486 krát | Zdieľajte na facebooku