28.6.2018: B2B Fórum „Rusko-Európa: spolupráca bez hraníc“ v Moskve

Pozývame Vás na 11. ročník B2B Fóra s názvom „Rusko-Európa: Spolupráca bez hraníc“ zameraného na podporu európskych podnikateľov v Rusku alebo ruských podnikateľov v Európe.

Dátum: 28.-29. 6.2018     
Miesto: Moskva, Rusko    
Oficiálna web stránka: 
www.regionomica-moscow.ru         

Kooperačné podujatie sa uskutoční na Ministerstve hospodárskeho rozvoja Ruskej federácie v Moskve (18/1 Ovchinnikovskaya naberezhnaya, Moskva).

Fórum poskytuje európskym malým a stredným podnikateľom možnosť prezentovať svoje obchodné návrhy a investičné projekty. Hlavným cieľom podujatia je aj podpora a poradenstvo pre spoločnosti o tom, ako riešiť konkrétne problémy (financovanie, právna ochrana, duševné vlastníctvo, ...) a podpora služieb na rozvoj spoločnosti (investičný projekt, marketing, identifikácia dodávateľov a klientov, získavanie finančných prostriedkov, ...).

Plenárne zasadnutie podujatia je zamerané na výmenu skúseností zahraničných spoločností podnikajúcich v Rusku a ruských podnikateľov aktívnych v Európe. Na podujatí budú prebiehať diskusie na rôzne témy, ako napríklad obchodné a hospodárske vzťahy medzi Ruskom a EÚ, európske spoločnosti v Rusku, perspektívy sektorovej spolupráce medzi Ruskom a EÚ, nástroje na podporu zahraničnej hospodárskej činnosti ruských spoločností v Európe a európskych spoločností v Rusku, a pod. Priestor bude venovaný aj rokovaniu medzi zúčastnenými spoločnosťami.

Zaregistrovaťsa na podujatie je možné bezplatne.              

Zaregistrujte sa na web stránke podujatia a vyberte si RPIC Prešov ako Vášho kontaktného partnera pre podujatie. Čím skôr tak urobíte, tým viac firiem sa o Vás dozvie. Vaše otázky Vám radi zodpovieme na emailovej adrese een@rpicpo.sk.

 
  8.6.2018 | Autor: sekcia poradenstva a vzdelávania | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 640 krát | Zdieľajte na facebooku