17.10.2018: Marketplace Austria Food 2018

RPIC Prešov - Enterprise Europe Network Vás pozýva na kooperačné podujatie Marketplace Austria Food 2018 konané 17.10.2018 vo Viedni. Podujatie organizuje Rakúska federálna hospodárska komora a je pre zahraničných nákupcov a veľkoobchodníkov zdarma. Stretnete na ňom predovšetkým rakúskych výrobcov potravín a nápojov (malých, či veľkých podnikateľov), avšak vzhľadom na prítomnosť veľkoobchodníkov a nákupcov z mnohých krajín svoje kontakty rozšírite oveľa viac. Vo Viedni sa môžete tvárou v tvár stretnúť s rakúskymi výrobcami pravých rakúskych jedál a nápojov, navštíviť spoločnosti a prezrieť si ich postupy výroby, ako aj zúčastniť sa viacerých prednášok a diskusií o rakúskej potravinovej výrobe.

Využite túto možnosť a rozšírte vami ponúkaný sortiment.

Podujatie je otvorené pre všetkých nákupcov v oblasti potravín a nápojov, pre expertov zo sféry maloobchodu či veľkoobchodu. Je to obrovská šanca získať poznatky o nových produktoch, stretnúť svojich potencionálnych budúcich obchodných partnerov z celého sveta. 

Počet miest na podujatí je limitovaný, preto sa zaregistrujte už teraz! Organizátori sa na vás tešia vo Viedni, meste, ktoré nazývajú hlavným mestom dobrého jedla.

Niekoľko dní po tomto podujatí sa bude v Paríži konať podujatie zamerané na „budúcnosť jedla“ s názvom SIAL/Paris a to v dňoch od 21. do 25. októbra. Využite možnosť zúčastniť sa dvoch najdôležitejších udalostí v sektore potravín tohto roka v rámci jedného týždňa.

Registračný poplatok:
Pre rakúskych účastníkov: poplatok za registráciu je 550 EUR.
Pre zahraničných účastníkov: bezplatne, návšteva zahŕňa ubytovanie (2x noc v hoteli + raňajky + večera) zdarma.
Registrácia je do 31.8.2018, podrobnejšie informácie: https://food2018.b2match.io/. Pri registrácii si vyberte za podporné kontaktné miesto RPIC Prešov.

Termín konania: 17.10.2018 (medzi 1.7. a 5.10. si môžete registrovať stretnutia so spoločnosťami podľa vášho výberu)
Program: na stiahnutie (anglický jazyk)

 
  13.8.2018 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Veľtrhy, výstavy ... | zobrazené: 431 krát | Zdieľajte na facebooku