28.9.2018: B2B kooperačné podujatie počas TSLA EXPO RZESZÓW 2018

RPIC Prešov - Enterprise Europe Network vás pozýva na kooperačné podujatie v poľskom Rzeszówe, ktoré sa uskutoční dňa 28.9.2018 počas výstavy TSLA EXPO 2018.

B2B stretnutia sú jednou z najefektívnejších foriem nadviazania obchodnej spolupráce. Priame dvojstranné stretnutia potenciálnych partnerov vytvárajú príležitosti na získanie komplexných informácií o ponuke druhej strany a možnosť odprezentovať schopnosti a očakávania jednotlivých spoločností. 

Na prvom ročníku podujatia TSLA EXPO RZESZOW sa zúčastnilo takmer 4500 hostí a asi 100 vystavovateľov. Medzi účastníkmi boli výrobcovia z oblasti automobilového priemyslu vrátane East Automotive Alliance a Polish Automotive Group, dodávatelia prepravných a logistických služieb, díleri áut, dodávatelia IT technológií a pod. 

Podujatie je zamerané predovšetkým na oblasť automobilového priemyslu, dodávateľov logistických a prepravných služieb, IT technológií  a pod. 

Pozrite si viac informácií o TSLA EXPO RZESZOW, b2b podujatízaregistrovaných účastníkoch a zaregistrujte sa do 7.9.2018. Účasť na podujatí je bez poplatku.

Prípadné otázky vám radi zodpovedia pracovníci RPIC Prešov - Enterprise Europe Network.

 
  5.9.2018 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 192 krát | Zdieľajte na facebooku