Prieskum potrieb firiem v oblasti inovácií v Prešovskom regióne

Milí podnikatelia, ďakujeme, že tvoríte dôležitú súčasť ekonomiky Prešovského kraja. V súčasnosti realizujeme prieskum potrieb firiem v oblasti inovácií v regióne. Zaujíma nás v ňom, čo by ste reálne potrebovali pre zrýchlenie vývoja nových jedinečných produktov/služieb, ktoré budú žiadané vašimi zákazníkmi na Slovensku a v zahraničí a inovovanie už existujúcich tak, aby ste boli čo najkonkurencieschopnejší, vaša firma rástla a vaši ľudia sa v nej cítili spokojní, zanietení a pomáhali vám ju rozvíjať.

Prieskum realizujeme pre Prešovský samosprávny kraj. Jeho výstupy budú využité pre nastavenie podporných programov pre podnikateľov v budúcich rokoch, ale pomôžu aj nám nastaviť naše služby podľa vašich potrieb. Informácie uvedené v dotazníku budú sumarizované pracovníkmi RPIC Prešov a nebudú uvádzané a ani tretím stranám poskytované jednotlivo.

Tešíme sa na Vaše podnety, skúsenosti a že už v krátkom čase do 29.11.2018 budete zdieľať s nami Vaše potreby. Je to naozaj len pár klikov.

 
  23.11.2018 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 264 krát | Zdieľajte na facebooku