31.1.2019: Brain&Breakfast - s manželmi Hrnčiarovými o zážitkovej gastronómii

Začnite deň raňajkami, inšpirujte sa zaujímavým rečníkom a rozvíjajte svoju sieť kontaktov – skvelý a inšpiratívny štart do pracovného dňa.

Dátum: 31.1.2019 o 8:30 hod. (trvanie do cca. 10:00 hod.)
Kde: zasadačka RPIC Prešov, Raymanova 9, 080 01 Prešov
Téma: Rodinný biznis so zážitkami
Rečníci: Ivon a Tino Hrnčiaroví si pred 6timi rokmi povedali, že reštaurácie sú nuda, a tak založili pop-up reštauráciu Forbidden Taste - koncept večerí na netradičných miestach plný tajomstiev a prekvapení. Jedlo nikdy neservírujú na tanieroch a hostia vopred netušia, kam na večeru idú. Ako sa z dvoch marketérov stali priekopníci zážitkovej gastronómie? Dá sa po stovkách podujatí vymyslieť ešte niečo nové?

Získajte vstupenku na inšpiratívne raňajky zdarma.

Brain&Breakfast sa koná každý mesiac ako streamline prenos z pražského Impact Hubu, vždy so zaručene zaujímavým rečníkom, ktorému budete môcť klásť otázky pomocou aplikácie sli.do. Jeho cieľom je navzájom sa inšpirovať, rozšíriť obzory, predstaviť si veci z rôznych perspektív, nakuknúť za ich hranice a predstaviť si odvetvia a myšlienky, ktoré by sa k nám inak nedostali. Chceme spájať a spoznávať ľudí so silným príbehom. Príďte k nám, RPIC Prešov - Enterprise Europe Network je prvým partnerom na Slovensku.

 
  • Brain&Breakfast 31.1.2019
  18.1.2019 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 146 krát | Zdieľajte na facebooku