Ako NALADIŤ firmu na RAST a pracovať MENEJ

RPIC Prešov - Enterprise Europe Network Vás pozýva na Akadémiu vnútrofiremného rastu pre podnikateľov pod názvom Ako NALADIŤ firmu na RAST a pracovať MENEJ, ktorá sa uskutočňuje vo forme školení 1x mesačne v priestoroch RPIC Prešov. 

Nevyhovujú vám skupinové otvorené školenia? Chcete, aby ich absolvovali viacerí kľúčoví hráči vo firme naraz? Akadémiu je možné realizovať aj priamo u vás vo firme. V prípade záujmu kontaktujte našu konzultantku pre rast firiem Máriu Radvanskú - maria.radvanska@rpicpo.sk, 0915 930 307 .

Chcete, aby vaša firma rástla, ale akosi ste sa zastavili a neviete ako ďalej?
Rastie vaša firma veľkou rýchlosťou, avšak spôsobuje to neustále problémy a nestíhate fungovanie vo firme prispôsobiť rýchlosti rastu?

Aké by to bolo keby:

 • Manažment trávil o 80% menej času bežným riadením a operatívou?
 • Kľúčoví zamestnanci sa oveľa viac zaoberali tým, čo sa deje na trhu?
 • Všetci tiahli za jeden povraz a zameriavali sa na výkon a výsledky?
 • Firma rástla, zdvojnásobila príjmy a strojnásobila zisky oproti konkurencii?

Chce to sadu zručností a nástrojov, ktorým sa naučiť dá bez ohľadu na to, či chcete rásť z

 • 5.000 eur na 50.000 eur,
 • 100.000 eur na 1 mil. eur,
 • alebo z 10 mil. eur na 100 mil. eur.

Rast firmy sa riadi jasnými zákonitosťami, ktorými prechádzajú všetky firmy. Existujú 4 základné fázy rastu:

 1. Start-up
 2. Rastúca (Grow up)
 3. Škálujúca (Scale up)
 4. Dominujúca sektoru/priemyslu.

V každej z týchto fáz je potrebné sa sústrediť na inú prioritu a sústrediť na pre danú fázu kľúčové rozhodnutia. Každá fáza si vyžaduje iného lídra a tak aj majiteľ firmy prechádza "líderskou evolúciou". Majiteľ firmy by sa však nemal stať jej otrokom.

"Na dovolenke som už nebol štyri-až päť rokov. Milujem svoju spoločnosť. Milujem to, čo robíme, som z nej nadšený, ale naozaj mi neostáva čas na vlastný život. Nemám ani čas sledovať, ako moje deti vyrastajú." Je niektorá z týchto viet o vás?

Chcete zrýchliť rast firmy a škálovať, ale pritom mať čas na seba a vlastnú rodinu? Potom práve pre vás je určená Akadémia vnútrofiremného rastu. Akadémia pozostáva z na seba nadväzujúcich praktických školení, v rámci ktorých prejdeme bariéry rastu vašej firmy a sústredíme sa na ich odstránenie v kľúčových oblastiach:

Poskytneme vám návody a medzinárodne odskúšané a využívané praktické nástroje ihneď aplikovateľné vo firme pre naladenie firmy na RAST a škálovanie, ktoré si budete môcť prakticky vyskúšať a otestovať počas školení. Využívajú ich desiatky tisíc úspešných firiem vo svete, tak prečo nie vy?

Cieľová skupina
Akadémia vnútrofiremného rastu je určená predovšetkým majiteľom a výkonným riaditeľom firiem, ktorým odporúčame zobrať so sebou aj manažérov, či riadiacich pracovníkov s rozhodovacími právomocami, ktorí majú ambíciu pomôcť firme výrazne rásť. Rozhodnutie pre RAST je strategickým rozhodnutím a firmu je potrebné na neho dôkladne naladiť. Pri správnom naladení bude majiteľ pracovať oveľa menej a získa viac času pre seba, rodinu, svoje koníčky. Počet miest je obmedzený na 20.

Pre koho akadémia nie je určená

Pre začínajúcich podnikateľov bez odskúšaného biznis modelu a bez existujúcich zákazníkov.
Pre podnikateľov, ktorí nemajú záujem rásť a súčasný stav im postačuje.

Prihláška
Prihlásiť sa je možné on-line vyplnením prihlášky na príslušné školenie zverejnené na www.rpicpo.sk .

Účastnícky poplatok
Akadémia sa koná v rámci aktivít siete Enterprise Europe Network a je pre podnikateľské subjekty, ktoré majú ambíciu medzinárodne rásť zdarma.

NALAĎTE firmu na RAST a pracujte MENEJ.
Inovujte, konkurujte, predbehnite!


 
 • Akadémia vnútrofiremného rastu
  21.2.2019 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Inovácie, výskum ... | zobrazené: 450 krát | Zdieľajte na facebooku