14.3.2019: Ako NALADIŤ firmu na RAST a pracovať MENEJ - Rozhodnutie 1: Zmysel, vízia, stratégia, ciele

RPIC Prešov - Enterprise Europe Network Vás pozýva v rámci akadémie vnútrofiremného rastu Ako NALADIŤ firmu na RAST a pracovať MENEJ na školenie s tématikou Rozhodnutie č. 1: Zmysel, vízia, stratégia, ciele.

Termín a miesto konania 

14.3.2019 v zasadačke RPIC Prešov, Raymanova 9, 080 01 Prešov

Program
08:00-08:20h Registrácia účastníkov 
08:20-08:30h Úvodné slovo
08:30–10:00h  Ako stiahnuť vízie na zem. Kedy sa s nápadmi len hrať a kedy ich začať realizovať.
Petr Rokusek - zakladateľ a scenárista firiem v oblasti udržateľnej ekonomiky
10:00-10:15h  Prestávka
10:15-11:15h  Rast firmy, jeho fázy a bariéry
Zmysel firmy a jej vízia - pohon rastu firmy
7 vrstiev zrozumiteľnej stratégie
Jednostranový strategický plán

Mária Radvanská, RPIC Prešov - Enterprise Europe Network 
11:15-12:15h  Ambiciózna stratégia rastu mojej firmy
Individuálna a skupinová práca s aktívnou spätnou väzbou
12:15-13:00h  Diskusia a záver 

O lektoroch

Petr Rokůsek začal podnikať už behom štúdia životného prostredia na ČVUT, keď s holandským obchodným partnerom založil úspešnú spoločnosť Jansen Display, ktorú minulý rok predal americkej firme Sign-Zone. Udržateľné zachádzanie s prírodnými zdrojmi a materiálmi aplikuje i v ďalších firmách, ktoré spoluzaložil. Od roku 2018 trávi časť pracovného týždňa vo Švajčiarsku vývojom inovácií v oblasti modernej energetiky, blockchain technológií a smart textílií pod značkou NowYou. Založil tiež Bluelight, fond pre investorov, ktorí chcú, aby ich peniaze mali pozitívny dopad na život na Zemi.

S víziami sa môže človek v hlave pohrávať alebo sa rozhodne ich realizovať. Rozhodnutie je ako chvíľa, keď stojíte na skokanskom mostíku – stačí malý, ale nevratný krok vpred. Ako poznať, kedy je správne ho urobiť? Rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s uskutočňovaním vízií, ktoré vstúpili do môjho sveta a ja som sa rozhodol ich realizovať založením a tvorbou firiem. Chcel by som inšpirovať všetkých, ktorým se deje to isté, aby sa nenechali odradiť a verili sami sebe.

Mária Radvanská sa venuje poradenstvu a rozvoju podnikateľských subjektov takmer 20 rokov. Identifikuje bariéry rozvoja a pomáha podnikateľom nájsť cestu ako ich prekonať. Od firiem však očakáva aktívny prístup, pretože len v úzkej súčinnosti ľudí danej firmy a s podporou vedenia je možné aj zdanlivo nemožné. Ľudia sú zárukou toho, že zmena bude trvalá. Najviac ju inšpiruje výrok - čo firma nedokáže, ľudia zvládnu.

Cieľová skupina

Akadémia vnútrofiremného rastu je určená predovšetkým majiteľom a výkonným riaditeľom firiem, ktorým odporúčame zobrať so sebou aj svojich manažérov, či riadiacich pracovníkov s rozhodovacími právomocami, ktorí majú ambíciu pomôcť firme výrazne rásť. Rozhodnutie pre RAST je strategickým rozhodnutím a firmu je potrebné na neho dôkladne naladiť. Pri správnom naladení bude majiteľ pracovať oveľa menej a získa viac času pre seba, rodinu, svoje koníčky.

Prihláška

Prihlásiť sa je možné vyplnením on-line prihlášky do 12.03.2019.

Účastnícky poplatok

Akadémia sa koná v rámci aktivít siete Enterprise Europe Network a je pre podnikateľské subjekty, ktoré majú ambíciu medzinárodne rásť zdarma.

Kontakt

Mgr. Mária Radvanská - maria.radvanska@rpicpo.sk, 051 / 75 60 330

NALAĎTE firmu na RAST a pracujte MENEJ. 
Inovujte, konkurujte, predbehnite!
 
  22.2.2019 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 809 krát | Zdieľajte na facebooku