Hľadajú sa výrobcovia dronov, vrátane snímačov a softwaru, na kontrolu pre námorné štruktúry

TRSE20191024001: Popredný švédsky poskytovateľ riešení námornej infraštruktúry chce používať diaľkovo ovládané bezpilotné lietadlá na vytváranie modelov na analýzu námornej štruktúry, zisťovanie porúch a poškodení a prispievať k údržbe životného cyklu. Spoločnosť hľadá výrobcov leteckých a námorných bezpilotných lietadiel na inšpekciu, ako aj senzory a softvér na kontrolu s dronmi. Spolupráca by bola v rámci dohody o výrobe, licenciách alebo spoločnom podniku. Táto požiadavka sa týka otvorenej inovačnej výzvy. 

Výrobcovia dronov a výrobcovia so znalosťami v oblasti:
• Snímačov a vývoja softvéru pre optické, tepelné a digitálne modelovanie dezénu
• Umelej inteligencie pre integráciu alebo rozhranie so softvérom s cieľom primárne pokryť štruktúru, je postavená, skladovaná a udržiavaná

Požadovaní partneri:
Výrobcovia, vývojári, poskytovatelia leteckých a námorných bezpilotných lietadiel na kontrolu námorných štruktúr, ako sú lode, pobrežné stavby atď. 
Partner by mal mať skúsenosti a kompetencie v oblasti senzorov, hardvéru a softvéru na kontrolu pomocou dronov, vrátane napr. vzdialené operácie, zber údajov, určovanie polohy a spracovanie modelov s vysokým rozlíšením. 
Optimálne je partnerom výrobná spoločnosť s produktom pripraveným na použitie. V prípade potreby však môžu byť zaujímavé aj spoločné podniky a financovanie akademického výskumu. Partner bude znášať vlastné náklady na vývoj a súvisiace náklady. Vlastné a potenciálne externé financovanie osobitne. Majoritné vlastníctvo bude v spoločnosti s ručením obmedzeným.

 
  • drone
  7.11.2019 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Technologická spo... | zobrazené: 124 krát | Zdieľajte na facebooku