Hľadajú sa výrobní partneri pre malé retro-look nostalgické kufre vyrobené z lepenky

Nemecká začínajúca spoločnosť, ponúka rôzne nástroje na podporu zdravia, hľadá výrobcu nostalgických kufrov s retro-lookom vyrobených z kartónu na základe dohody o výrobe. Kufor sa bude predávať v internetovom obchode spolu s návodom a nástrojmi pre zdravý život. 

Technická požiadavka
Hľadá sa skúsený výrobca krabicových kufrov v tradičnom tvare so zosilnenými umeleckými remeňmi, ktoré sú flexibilné pri výrobe a dodávaní. Veľkosť kufra je asi 27,5 x 38,5 cm, biela farba a 5 vreciek pre nástroje. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné mesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  30.5.2018 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 151 krát | Zdieľajte na facebooku